Seminár budúcnosť strojárskej výroby v Švec a spol. 19.-20.11.2018

Andrej Bielik

11/8/18

školy a R&D | Stimba | výstavy | zaujímavosti

Srdečne Vás pozývam na seminár o strojárine a automatizácii. S prof. Janom Košturiakom, prof. Jiřím Marekom a skvelými ľuďmi od Ľubomíra Šveca budeme teoreticky rozprávať a prakticky si ukazovať čo a ako sa dá robiť, kde smerujeme a podobne. Ja sa zameriam na kolaboratívnu robotiku v praxi, ukážem množstvo videí, ukážok a aplikácii vrátane niektorých nepublikovaných. K dispozícii budú aj kolaboratívne roboty Universal robots, s ktorými si môžete skúsiť vytvoriť vlastnú aplikáciu.

ŠVEC a SPOL s.r.o. otvára vo Vrábloch technologické centrum pre firmy nielen z okolia. Spolu s IPA Slovakia Vás pozývame na úvodný seminár 19.-20.11.2018 v Vrábloch, venujúci sa aj kolaboratívnej robotike ako časti budúcnosti strojárskej výroby.

Vo Vrábloch nám začína vznikať priemyselný technologicko-praktický hub spájajúci freelancerov, malé, stredné aj veľké firmy s cieľom spolupracovať, rásť a vzájomne prospešne si pomáhať.

Prihlášky môžete posielať na pballon@svecaspol.sk

 

buducnost strojarskej vyroby 1
buducnost strojarskej vyroby 1

 

buducnost strojarskej vyroby 2
buducnost strojarskej vyroby 2

 

buducnost strojarskej vyroby 3
buducnost strojarskej vyroby 3
buducnost strojarskej vyroby 4
buducnost strojarskej vyroby 4
Prihláste sa na odber noviniek

* indicates required

Intuit Mailchimp

Súvisiace články

všetky články

Súvisiace videá

všetky videá

Sme pripravení
na akékoľvek výzvy

V Stimbe sme pomocou kolaboratívnych robotov Universal robots našli riešenia na mnohé problémy automatizácie. Naše riešenia nájdete v rôznych odvetviach priemyslu, svojím prístupom sú často netradičné a prelomové. Prinášame robotiku bližšie k ľuďom.

Ak sa chcete o kolaboratívnej robotike dozvedieť viac, ozvite sa nám. Radi vám predstavíme vaše možnosti!

kontaktujte nás