automatizácia,prezentácia,Universal Robots

Prezentácia našich riešení

Všetky naše riešenia Vám radi predstavíme a odprezentujeme Vášmu tímu na osobnom stretnutí u Vás vo firme. Máme za sebou desiatky úspešných aplikácií vo firmách po celom Slovensku, preto vieme na Vaše požiadavky flexibilne reagovať.

Máte jasnú predstavu o tom, čo by sa dalo vo Vašom výrobnom procese automatizovať? Alebo potrebujete inšpiráciu?
Možnosti sú ďalekosiahle, záleží len na Vás, Vašich možnostiach a rozpočte, čo budete aplikovať u Vás.
Pokiaľ nie ste rozhodnutí, alebo nemáte úplnú predstavu, možno Vám pomôže náš zoznam úspešne realizovaných projektov:

Nenašli ste „perfect fit“ pre Vašu výrobu?

Možností na aplikovanie kolaboratívnych robotov je naozaj veľa. Pokiaľ ste aj medzi našimi riešeniami nenašli tú najvhodnejšiu pre Vás, s malou dávkou fantázie a správnym pohľadom na problém dokážeme navrhnúť riešenie pre každú technológiu.
S využitím správnych nástrojov nič nie je veľký problém a aj zdanlivo nevhodné pracovné úkony dokážu byť jedno automatizovateľné. Prehľad najčastejšie používaných nástrojov dokážete nájsť rovnako na našom webe.

Dotiahneme projekt k dokonalosti

Nezabezpečujeme len samotné programovanie. Náš tým odborníkov vytvorí návrh od základu, ktorý dodáme spolu so všetkým potrebným. Nič, čo je možné vytvoriť nie je pre nás problém – prispôsobené pracoviská, nové montážne linky, prispôsobenie sa okoliu Vašej výroby, všetko toto zastrešujeme pod dodávkou riešenia pre Vás s využitím najnovších technológií CNC frézovania, 3D tlače a iných za účelom dosiahnuť najvyššiu efektivitu v rámci Vášho rozpočtu.

Prerobenie už existujúceho projektu, spravovanie

Nezabezpečujeme len tvorbu nových riešení. Pokiaľ sa vo Vašej firme nachádzajú riešenia automatizácie, alebo kolaboratívnej robotiky a máte podozrenie že nedosahujú svoj plný potenciál, radi Vám pomôžeme s analýzou súčasného stavu a navrhneme zlepšenia tam, kde to je možné a rentabilné tak, aby ste dokázali Vašu investíciu premeniť na ziskovú v čo najmenšom časovom horizonte.

Rovnako sme otvorení dlhodobej spolupráci a spravovaní Vášho systému, ktorý má perspektívu rozširovania v budúcnosti, čím si zaručíte bezchybné fungovanie počas celého času produkcie a bezproblémový prechod na nové, väčšie, alebo iné riešenie, bez toho aby to ohrozilo plynulosť výroby.

Kontakt

Zaujali sme Vás? Radi by ste sa dozvedeli viac, prípadne prekonzultovali Vaše možnosti?
Neváhajte nás kontaktovať:

bielik@stimba.sk

+421 907 414 389

Sme pripravení
na akékoľvek výzvy

V Stimbe sme pomocou kolaboratívnych robotov Universal robots našli riešenia na mnohé problémy automatizácie. Naše riešenia nájdete v rôznych odvetviach priemyslu, svojím prístupom sú často netradičné a prelomové. Prinášame robotiku bližšie k ľuďom.

Ak sa chcete o kolaboratívnej robotike dozvedieť viac, ozvite sa nám. Radi vám predstavíme vaše možnosti!

kontaktujte nás